Okna kościerzyna - rozowykontrabas.pl

TIM-DOM

TIM DOM to przedsiębiorstwo specjalizujące się w stolarce okiennej, drzwiowej oraz podłogach. Znajdziemy tutaj takie produkty jak panele podłogowe, podłogi drewniane, drzwi wewnętrzne, drzwi zewnętrzne, bramy garażowe, okna, akcesoria okienne.


Firma świadczy kompleksowe usługi, co oznacza że poza sprzedażą i szeroko pojętą pomocą w doborze produktów wykończeniowych znajdziemy tutaj również komplementarne usługi takie jak układanie podłóg, cyklinowanie, lakierowanie oraz różnorodne renowacje podłóg.


Dlaczego warto skorzystać z oferty TIM DOM - okna kościerzyna? Naturalnie na pierwszym miejscu należy postawić wysoką jakość produktów od renomowanych producentów przy jednoczesnym zachowaniu atrakcyjnej cenowo oferty. Po drugie, należy docenić to jak szeroki jest asortyment. Poza głównymi produktami i usługami znajdziemy tutaj wiele produktów określanych mianem akcesoriów wykończeniowych. Po trzecie wysoka jakość obsługi klienta, na którą składa się: dopasowanie do potrzeb klienta, fachowe doradztwo, możliwość wsparcia w postaci usług projektanta wnętrz, bezpłatny transport (w przypadku skorzystania z usługi montażu).