Tulejowanie otworów - Żukowo - rozowykontrabas.pl

Wytaczanie Marek Patelczyk

Wytaczanie Marek Patelczyk to firma świadcząca usługi wytaczarką mobilną. Głównym zadaniem przedsiębiorstwa jest profesjonalna naprawa maszyn budowlanych, a także tulejowanie otworów w maszynach budowlanych oraz gniazd w siłownikach, łyżkach, szybkozłączach oraz ramionach.


Firma świadczy usługi na terenie wielu miast województwa pomorskiego. Głównym obszarem działalności jest trójmiasto oraz większość miast ościennych takich jak Wejherowo, Kartuzy, Pruszcz Gdański. Jeśli potrzebujecie Państwo pomocy w dalszej odległości od Trójmiasta to również jesteśmy w stanie dojechać po uprzedniej rozmowie telefonicznej. Usługi prowadzimy także na terenie Człuchowa, Sztumu, Kościerzyny, Bytowa oraz wielu innych miejsc w Polsce północnej.


To co wyróżnia firmę to zaawansowany park maszynowy. Usługi są wykonywane na profesjonalnych mobilnych urządzeniach, dzięki którym skraca się czas oraz koszt, ponieważ maszyn nie trzeba dostarczać na warsztat.


Przenośna wytaczarka jest montowana bezpośrednio na uszkodzonej maszynie. Następnie dokonywany jest proces polegający na wytoczeniu wybitego gniazda, napawaniu oraz ponownym wytoczeniu tak aby w rezultacie uzyskać oryginalny wymiar otworu. W efekcie można wciąż używać oryginalnych (o wymiarach producenta maszyny) tulei oraz sworzni.

Wytaczanie Marek Patelczyk
Armii
83-330 Żukowo
Tel: 889869575
www: http://www.wytaczanie.com/