Domek na Kaszubach - rozowykontrabas.pl

Domek U Lolka - Domek letniskowy całoroczny Kaszuby

Domek na Kaszubach u Lolka to propozycja na wakacyjny odpoczynek z dala od miejskiego zgiełku. Jest to domek położny w miejscowości Kolonia, urokliwie położnej na granicy Kaszubskiego Parku Krajobrazowego. Właściciel domku oferuje dobry standard, odpowiednio wyposażona kuchnię oraz zadbaną łazienkę. Do dyspozycji gości są dwie sypialnie wyposażone w łóżka pojedyncze, które w razie potrzeby można złożyć tak aby uzyskać łoże małżeńskie. Domek na Kaszubach to przede wszystkim dobre miejsce do grilla oraz odpoczynku w otoczeniu natury.


Poniżej przedstawiamy jakie atrakcje oferuje nie tylko domek na Kaszubach, ale także najbliższa okolica.


Dla tych, którzy poszukują atrakcji dla najmłodszych Kaszubki Park Miniatur w Stryszej Budzie. Znajdziemy tam różnego rodzaju budowle w skali 1:25 (między innymi wieżę Eiffla). W pobliżu parku miniatur można korzystać z dodatkowych atrakcji takich jak Gabinet Śmiechu wyposażony w krzywe zwierciadła, Mini Zoo, Zamek Strachu, Bajkowa Kraina, park Gigantów i wiele więcej!


Kolejną znaną i cenioną atrakcją jest dom położony do góry nogami w Szymbarku. Osoby wchodzące do domku mają wrażenie jakby chodzili po suficie. Jest to jedna z bardziej rozpoznawalna atrakcja Kaszub. Dla wielu osób przyjeżdżających na Kaszuby jest to konieczny punkt wycieczki. Warto odnotować, że atrakcje jest czynna przez cały rok


Dla osób chcących podziwiać architekturę, niedaleko znajduje się bardzo zadbane Sanktuarium Maryjne ze średniowieczną figurą Marki Boskiej Królowej Kaszub. Kolejną ciekawą atrakcją jest niedokończony zamek w Łapalicach. Jest to budowla robiąca naprawdę spore wrażenie przez co jest chętnie odwiedzana przez ciekawskich turystów.


W okolicy znajduje się wiele różnych jezior. Między innymi jezioro w Garczu. Wybierając się nieco dalej można skorzystać z Jeziora Raduńskiego, które jest wizytówką Kaszub.