Prywatna psychoterapia w Rzeszowie - rozowykontrabas.pl

Wojciech Wolski Psychoterapia

Chcesz znaleźć odpowiedzi dotyczące swojej osobowości? Jeśli potrzebujesz wsparcia w podróży w głąb swojego charakteru, zachowań i skłonności, trafiłeś w odpowiednie miejsce. Jako psycholog w Rzeszowie przyjmujący prywatnie towarzyszę swoim Klientom w badaniu samego siebie. Jest to podróż w nieodkryte dotąd rejony, dlatego lepiej jest kontrolować jej przebieg z doświadczonym przewodnikiem.


Jaką pomoc możesz uzyskać?


Przede wszystkim specjalizuję się w psychoterapii integracyjnej. Łączę odpowiednie techniki pracy, dostosowując je do Twojego charakteru, potrzeb, rodzaju zaburzeń i problemów. W ten sposób uzyskujesz odpowiednią pomoc w zrozumieniu zagadek swojej osobowości. Koncentruje się na Kliencie, a sposób prowadzenia zajęć opieram na założeniach psychoterapii poznawczo-behawioralnej. W ten sposób docieram razem z Tobą do wzorców zachowań i dysfunkcjonalnych sposobów myślenia.


Jeśli potrzebujesz psychologa w Rzeszowie prywatnie, zapraszam do skorzystania z indywidualnych zajęć. W ich trakcie odnajdziesz nową jakość funkcjonowania.

Wojciech Wolski Psychoterapia
Ul. Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego 1
35-210 Rzeszów
Tel: 791588824
www: https://www.psychoterapia-wolski.pl/